Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Dzień sportu

  Dzień sportu  

 22 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. W imprezie sportowej wzięły  udział wszystkie klasy z naszej szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli. Uczniowie wzięli udział w masowym biegu z podziałem na poszczególne klasy 1 - 3 oraz 4 - 8, w zróżnicowanych zabawach i grach ruchowych na świeżym powietrzu. Były to m.in. gry i zabawy ruchowe dla klas 1 – 3 (tor przeszkód, zbijak, przeciąganie liny), piłka nożna dla klas 4, piłka nożna dla klas 5, piłka siatkowa plażowa dla klas 7 oraz dla klas 8. Wszystkie dyscypliny przebiegły zgodnie z zasadą fair play oraz w miłej atmosferze. Na końcu zostali wyłonieni zwycięzcy poszczególnych dyscyplin. Organizatorami dnia sportu byli nauczyciele wf mgr Sławomir Urbańczyk i mgr Joanna Kaźnica.W prowadzeniu  pomogli inni nauczyciele oraz uczniowie z klas 8.

 

Joanna Kaźnica

Galeria zdjęć